Varia 30 / 29 czerwca 2019

17. Malarz nieokreślony | Mnich

HomeAukcje archiwalneVaria 30Mnich
Mnich

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Mnich

olej, płótno, 69 × 53,5 cm

Cena wylicytowana
3 400 zł