Varia 36 / 27 czerwca 2020

69. Malarz nieokreślony | Martwa natura z jabłkami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Martwa natura z jabłkami
69
Martwa natura z jabłkami

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Martwa natura z jabłkami

olej, płyta, 50 × 40 cm
sygn. p. d.: nieczytelnie

Cena wylicytowana
750 zł