Varia® 43 / 18 września 2021

24. Malarz nieokreślony | Kobieta z koralami

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Kobieta z koralami
Malarz nieokreślony | Kobieta z koralami

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Kobieta z koralami

pastel, papier, 40 × 40 cm w św. passe-partout
sygn. p. d. nieczytelnie

Cena wylicytowana
0 zł