Varia 24 / 30 czerwca 2018

23. malarz nieokreślony | Dworek

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Dworek
Dworek - 1Dworek - 2

malarz nieokreślony (XX w.)

Dworek

olej, płyta, 25,5 × 37 cm
sygn. p. d.: (nieczytelnie)

Cena wylicytowana
1 100 zł