Varia 30 / 29 czerwca 2019

42. malarz nieokreślony | Drzewa nad wodą

HomeAukcje archiwalneVaria 30Drzewa nad wodą
42
Drzewa nad wodą

malarz nieokreślony (XX w.)

Drzewa nad wodą

olej, płótno, 30,5 × 40 cm
sygn. l. d.: K. Mikołajczy… (nieczytelnie)
na odwrocie nalepka Sztuka/własność Witold Fremke/ Poznań

Cena wylicytowana
750 zł