Varia (1) / 12 kwietnia 2014

12. Malarz nieokreślony | Drzewa

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (1)Drzewa
Drzewa

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Drzewa

olej, płótno, 50 × 73 cm
niesygnowany