140. Malarz ludowy | Dziewczyna z kotem

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Dziewczyna z kotem
140
dziewczyna-z-kotem-malarz-ludowy

Malarz ludowy (XIX w.)

Dziewczyna z kotem

olej, płótno, 69 x 56 cm