Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 czerwca 2020

4. Maksymilian Novák-Zempliński | Z cyklu Spatium, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejZ cyklu Spatium, 2020
Z cyklu Spatium, 2020

Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974 Warszawa)

Z cyklu Spatium, 2020

olej, płyta, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie

Maksymilian Novák-Zempliński
Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą.
Cena wylicytowana
40 000 zł