Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

9. Maksymilian Novák-Zempliński | Facie, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejFacie, 2021
facie-2021-maksymilian-novk-zemplinski

Maksymilian Novák-Zempliński (ur. 1974 Warszawa)

Facie, 2021

olej, akryl, 35,5 x 45,5 cm, sygn. , opisany i datowany na odwrocie: Facie/Maksymilain Nova/Zempliński/2021

Maksymilian Novák-Zempliński
Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą.
Cena wylicytowana
34 000 zł