2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

35. Maja Krysiak-Podsiadlik | Giętkość, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuGiętkość, 2014
35
Giętkość, 2014

Maja Krysiak-Podsiadlik (ur. 1980)

Giętkość, 2014

olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Maja Krysiak-Podsiadlik Absolwentka Wydziału Malarstwa  ASP w Krakowie. Dyplom z malarstwa obroniła w 2005 roku. W latach 2006 - 2014 pracowała dydaktycznie na rodzimej uczelni, gdzie współtworzyła I Pracownię Rysunku i Malarstwa na Wydziale Wnętrz. W 2013 roku otworzyła przewód doktorski na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Mieszka i pracuje w Krakowie. Wybrane wystawy indywidualne i zbiorowe: 2014 - Triennale Malarstwa, Wyrazistość Rzeczy, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie; 2013 ? ?Feniks?, Galeria Floriańska 22, Kraków; 2013 ? ?Feniks II?, Galeria Of Art, Częstochowa; 2012 - Malarstwo, Guru Financial, Kraków; 2010 - Triennale Malarstwa, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie; 2010 - 7 Triennale Sztuki Sacrum, Dom w Sztuce młodych, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie; 2010 ? ?Mistrz i Uczniowie?, Siódma Pracownia Malarstwa, Galeria Pod - Nad, Tarnowskie Góry; 2007 - Available Art, Freiraum / Quartier 21, Museumsquartier, Wiedeń, Austria; 2006 - 5. Pieńków. Międzynarodowe warsztaty artystyczne, Pieńków; 2006 - Kunstakademie Krakau, Kunststation, Kleinsassen, Niemcy; 2005 ? ?Termin ważności. Świeże spojrzenie na jedzenie?, Galeria Camelot, Kraków.
Cena wylicytowana
2 600 zł