95. Maja Berezowska | Róże, 1974 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Róże, 1974 r.
95
roze-1974-r-maja-berezowska

Maja Berezowska (1893 lub 1898 Baranowicze-1978 Warszawa)

Róże, 1974 r.

akwarela, papier, 35 x 32,5 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: maja berezowska 74