Varia® 45 / 15 grudnia 2021

79. Maja Berezowska | Portret Libańczyka, 1955 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Portret Libańczyka, 1955 r.
79
portret-libanczyka-1955-r-maja-berezowska

Maja Berezowska (1893 Baranowicze-1978 Warszawa)

Portret Libańczyka, 1955 r.

akwarela, papier, 25 x 24,5 cm, sygn. i dat. p.d.: maja berezowska 1955

Cena wylicytowana
3 000 zł