Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

107. Maja Berezowska | Na ławce, 1962 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeNa ławce, 1962 r.
107
Na ławce, 1962 r.

Maja Berezowska (1893 lub 1898 Baranowicze-1978 Warszawa)

Na ławce, 1962 r.

tusz, akwarela, papier, 29 x 35,3 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Maja 62

Cena wylicytowana
2 600 zł