Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

23. Maja Berezowska | Martwa natura z kwiatami

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceMartwa natura z kwiatami
martwa-natura-z-kwiatami-maja-berezowska

Maja Berezowska (1893 lub 1898 Baranowicze-1978 Warszawa)

Martwa natura z kwiatami

akwarela, papier, 26 x 50 cm, sygn. l.d.: majaberezowska