Varia® 45 / 15 grudnia 2021

80. Maja Berezowska | Kwiaty i Madonna Rafaela, 1974 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 45Kwiaty i Madonna Rafaela, 1974 r.
80
kwiaty-i-madonna-rafaela-1974-r-maja-berezowska-352374kwiaty-i-madonna-rafaela-1974-r-maja-berezowska-551688

Maja Berezowska (1893 Baranowicze-1978 Warszawa)

Kwiaty i Madonna Rafaela, 1974 r.

akwarela, papier, 33 x 48.5 cm, sygn. i dat. p.d.: majaberezowska / 74

Cena wylicytowana
3 200 zł