Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

56. Magdalena Stoch | Wynoszenie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejWynoszenie, 2020
56
Magdalena Stoch | Wynoszenie, 2020

Magdalena Stoch

Wynoszenie, 2020

olej, płyta/płótno, 40 x 50 cm (w ramie 42,5 x 52,5 cm), sygn. na odwrociu: Magdalena Stoch

Cena wylicytowana
0 zł