olej, płyta/płótno, 40 x 50 cm (w ramie 42,5 x 52,5 cm), sygn. na odwrociu: Magdalena Stoch
Magdalena Stoch Studia ukończyła na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, gdzie w 2018 roku obroniła dyplom w Katedrze Rzeźby i Działań Przestrzennych. Zdobyła Grand Prix 8. edycji Przeglądu Młodej Sztuki „Świeża Krew” w kategorii Formy Przestrzenne.