18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

26. Magdalena Starska | Rybak, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Rybak, 2017
26
Rybak, 2017

Magdalena Starska (ur. 1980)

Rybak, 2017

olej, płótno, 80 x 110 cm, sygnowany na odwrocie: 'Magdalena Starska | 2017 | "Rybak"'

Magdalena Starska Uprawia malarstwo, rysunek, instalację i performance. W 2005 ukończyła ASP w Poznaniu (obecnie UAP) w pracowni prof. Kozłowskiego i prof. Ficnera. Obecnie doktorantka na macierzystej uczelnie, gdzie również od 2016 roku jest asystentką w Pracowni Kształtowania i Transformacji Przestrzeni na Wydziale Multimedia. Stypendystka MKiDN (2010) oraz Stypendium Młoda Polska (2014). Wybrane wystawy: 2016 – „Artloop Festiwal”, Sopot, Polska; 2016 – “Social Design for Social Living”, Galeria National, Dżakarta (Indonezja); 2015 – „Stan życia. Polska sztuka współczesna w kontekście globalnym”, National Art Museum of China, Pekin (Chiny); 2013 – „Konteksty”, III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej, Sokołowsko; 2013 – wystawa indywidualna „Plan na otwartych kołach”, BWA Zielona Góra
Cena wylicytowana
3 600 zł