9 Aukcja Sztuki XXI wieku / 25 listopada 2017

34. Magdalena Solich | Bez tytułu, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne9 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2017
34
Bez tytułu, 2017

Magdalena Solich (ur. 1989)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Magdalena Solich

Magdalena Solich Absolwentka Malarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Policealnej Szkoły Projektowania i Konfekcjonowania Odzieży w Toruniu. Dyplom z malarstwa sztalugowego uzyskała w 2015 roku, pod kierunkiem prof. Lecha Wolskiego. W roku 2016 artystka dostała wyróżnienie do wystawy DYPLOMY 2015 w CSW w Toruniu oraz Nagrodę Stowarzyszenia Przyjaciół Wydziału Sztuk Pięknych UMK za cykl obrazów ?Afirmacja życia i natury?. Jeden z obrazów tego cyklu dostał się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego. Malarka ma na swoim koncie kilkanaście wystaw zbiorowych i indywidualnych w Toruniu, Kowalewie-Pomorskim, Grudziądzu, Włocławku, Inowrocławiu, Bielsku-Białej oraz Bydgoszczy.
Cena wylicytowana
1 500 zł