80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

78. Magdalena Rytel-Skorek | Związki krótko i długotrwałe, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiZwiązki krótko i długotrwałe, 2020
78
Związki krótko i długotrwałe, 2020

Magdalena Rytel-Skorek

akryl, szlagmetal, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d. Magdalena Rytel - Skorek 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł