48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

37. Magdalena Rytel-Skorek | Drzewo, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiDrzewo, 2015
37
Drzewo, 2015

Magdalena Rytel-Skorek

Drzewo, 2015

akryl, płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d.: Magdalena Rytel