130. Magdalena Maria Gozdek | Wichrowe sady, 2010 r.

aAukcje archiwalneVaria 33Wichrowe sady, 2010 r.
130
Wichrowe sady, 2010 r.

Magdalena Maria Gozdek (ur. 1945 r.)

Wichrowe sady, 2010 r.

olej, płótno, 81 x 64 cm, sygn i dat. p.d.: Magdalena M. Gozdek 2010