41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

66. Magdalena Leśniak | Laptop, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiLaptop, 2014
66
Laptop, 2014

Magdalena Leśniak

Laptop, 2014

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: M. Leśniak