Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

22. Magdalena Lenartowicz | Poranek wiosny, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPoranek wiosny, 2021
poranek-wiosny-2021-magdalena-lenartowicz

Magdalena Lenartowicz

Poranek wiosny, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: mlenartowicz oraz na odwrocie: mlenartowicz

Cena wylicytowana
1 200 zł