21. Magdalena Lenartowicz | Morelowe marzenie, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Morelowe marzenie, 2020
morelowe-marzenie-2020-magdalena-lenartowicz

Magdalena Lenartowicz

Morelowe marzenie, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. i dat. na odwrocie: mlenartowicz, 2020