20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

16. Magdalena Kwapisz - Grabowska | Pranie, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuPranie, 2020
pranie-2020-magdalena-kwapisz-grabowska

Magdalena Kwapisz - Grabowska

Pranie, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: 'mkg' oraz opisany na odwrocie: '"Pranie" | 2020 | [sygnatura]'

Magdalena Kwapisz - Grabowska Urodziła się w Gliwicach. W 1999 roku ukończyła krakowską Akademię Sztuk Pięknych (filia Katowice) uzyskując dyplom z wyróżnieniem w pracowni druku wklęsłego prof. Stanisława Kluski oraz malarstwa prof. Jacka Rykały. Od tego czasu brała udział w wielu wystawach w Polsce i za granicą, a jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych na całym świecie. Otrzymała wyróżnienie w  międzynarodowym konkursie Chelsea International Fine Art Competition gdzie w skład jury wchodzili specjaliści z Goggenheim Museum , New York. W 2015 ukończyła kurs w zakresie teorii malarstwa na Universität der Künste w Berlinie.
Cena wylicytowana
3 200 zł