1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

23. Magdalena Kwapisz - Grabowska | Figura (posiedzę), 2015

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuFigura (posiedzę), 2015
Figura (posiedzę), 2015

Magdalena Kwapisz - Grabowska

Figura (posiedzę), 2015

olej, akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: MKG oraz na odwrocie

Magdalena Kwapisz - Grabowska Urodziła się w Gliwicach. W 1999 roku ukończyła krakowską Akademię Sztuk Pięknych (filia Katowice) uzyskując dyplom z wyróżnieniem w pracowni druku wklęsłego prof. Stanisława Kluski oraz malarstwa prof. Jacka Rykały. Od tego czasu brała udział w wielu wystawach w Polsce i za granicą, a jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych na całym świecie. Otrzymała wyróżnienie w  międzynarodowym konkursie Chelsea International Fine Art Competition gdzie w skład jury wchodzili specjaliści z Goggenheim Museum , New York. W 2015 ukończyła kurs w zakresie teorii malarstwa na Universität der Künste w Berlinie.
Cena wylicytowana
1 500 zł