8 Aukcja Sztuki XXI wieku / 19 sierpnia 2017

30. Magdalena Kwapisz - Grabowska | Figura intymna

Strona głównaAukcje archiwalne8 Aukcja Sztuki XXI wieku Figura intymna
30
Figura intymna

Magdalena Kwapisz - Grabowska

Figura intymna

olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. p.d.MKG

Magdalena Kwapisz - Grabowska Urodziła się w Gliwicach. W 1999 roku ukończyła krakowską Akademię Sztuk Pięknych (filia Katowice) uzyskując dyplom z wyróżnieniem w pracowni druku wklęsłego prof. Stanisława Kluski oraz malarstwa prof. Jacka Rykały. Od tego czasu brała udział w wielu wystawach w Polsce i za granicą, a jej obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych na całym świecie. Otrzymała wyróżnienie w  międzynarodowym konkursie Chelsea International Fine Art Competition gdzie w skład jury wchodzili specjaliści z Goggenheim Museum , New York. W 2015 ukończyła kurs w zakresie teorii malarstwa na Universität der Künste w Berlinie.
Cena wylicytowana
4 200 zł