69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

38. Magdalena Kurek | Granada - Patio Lwów, Alhambra, 2017

HomeAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiGranada - Patio Lwów, Alhambra, 2017
38
Granada - Patio Lwów, Alhambra, 2017

Magdalena Kurek

olej, płótno, 95 x 110 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie