79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

72. Magdalena Konopka | Zmysły, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiZmysły, 2019
72
Zmysły, 2019

Magdalena Konopka

Zmysły, 2019

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Magdalena Konopka 2019

Cena wylicytowana
2 600 zł