15. Magdalena Konopka | Więź, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Więź, 2020
wiez-2020-magdalena-konopka

Magdalena Konopka

Więź, 2020

olej, płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie: Magdalena Konopka 2020

Cena wylicytowana
2 800 zł