Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

4. Magdalena Konopka | Przestrzeń wspomnień, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPrzestrzeń wspomnień, 2020
przestrzen-wspomnien-2020-magdalena-konopka

Magdalena Konopka

Przestrzeń wspomnień, 2020

olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. i dat. na odwrocie: M. Konopka 2020

Cena wylicytowana
3 600 zł