Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

19. Magdalena Konopka | Pokusa, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPokusa, 2021
pokusa-2021-magdalena-konopka

Magdalena Konopka (ur. 1990 r.)

Pokusa, 2021

olej, płótno, 100 x 150 cm, opisany na odwrocie: M. Konopka 2021

Cena wylicytowana
30 000 zł