80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

26. Magdalena Kępka | Tam, gdzie rosną pomarańcze, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiTam, gdzie rosną pomarańcze, 2020
26
Tam, gdzie rosną pomarańcze, 2020

Magdalena Kępka

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. L.d.: Mkępka 2020 oraz opisany na odwrocie: TAM, GDZIE ROSNĄ POMARAŃCZE / 100x70 cm, 2020 r. / Mkępka "

Magdalena Kępka Absolwentka ASP na Wydziale Malarstwa i AWF we Wrocławiu, gdzie mieszka i tworzy. 15 wystaw indywidualnych ( w Galeria Małgosia we Wrocławiu, Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, Muzeum Miejskim w Rudzie Śląskiej,  Galeria Sztuki Maja w Toruniu), oraz kilkanaście nagród w konkursach malarskich ( 7 głównych). Jej prace wchodzą w skład prywatnych kolekcji większości krajów Europy, jak również Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Meksyku oraz hiszpańskich instytucji  i fundacji. Ważniejsze nagrody: I nagroda w Konkursie Malarskim "Luis Fernandez Vergara", Viladecans, Hiszpania, 2010 i 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Corrales de Buelna, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Castellar de la Frontera, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Fundacji Przyjaciół Pszczół, Guadalajara, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim "Rincones Santiago del Teide", Teneryfa, 2008.
Cena wylicytowana
2 000 zł