79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

70. Magdalena Kępka | Słoneczna Andaluzja, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiSłoneczna Andaluzja, 2019
70
Słoneczna Andaluzja, 2019

Magdalena Kępka

Słoneczna Andaluzja, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d. Magdalena Kępka oraz opisany na odwrocie: SŁONECZNA ANDALUZJA/ 100 x 70 cm, 2019 r. / Mkępka

Magdalena Kępka Absolwentka ASP na Wydziale Malarstwa i AWF we Wrocławiu, gdzie mieszka i tworzy. 15 wystaw indywidualnych ( w Galeria Małgosia we Wrocławiu, Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, Muzeum Miejskim w Rudzie Śląskiej,  Galeria Sztuki Maja w Toruniu), oraz kilkanaście nagród w konkursach malarskich ( 7 głównych). Jej prace wchodzą w skład prywatnych kolekcji większości krajów Europy, jak również Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Meksyku oraz hiszpańskich instytucji  i fundacji. Ważniejsze nagrody: I nagroda w Konkursie Malarskim "Luis Fernandez Vergara", Viladecans, Hiszpania, 2010 i 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Corrales de Buelna, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Castellar de la Frontera, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim Fundacji Przyjaciół Pszczół, Guadalajara, 2009; I nagroda w Konkursie Malarskim "Rincones Santiago del Teide", Teneryfa, 2008.
Cena wylicytowana
2 600 zł