31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

9. Magdalena Hanysz-Stefańska | Rowerzysta, 2011

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiRowerzysta, 2011
Rowerzysta, 2011

Magdalena Hanysz-Stefańska

Rowerzysta, 2011

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: MH 11

Cena wylicytowana
0 zł