41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

63. Magdalena Hanysz-Stefańska | Ogród p. Uli, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiOgród p. Uli, 2014
63
Ogród p. Uli, 2014

Magdalena Hanysz-Stefańska

Ogród p. Uli, 2014

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: MH/14

Cena wylicytowana
1 300 zł