75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

46. Maciej Wierzbicki | Maszyna XXVIII, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiMaszyna XXVIII, 2018
46
Maszyna XXVIII, 2018

Maciej Wierzbicki

Maszyna XXVIII, 2018

olej, płótno 60 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
1 000 zł