Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

40. Maciej Świeszewski | Kadłuby, 1988 r.

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejKadłuby, 1988 r.
40
Kadłuby, 1988 r.

Maciej Świeszewski (ur. 1950)

Kadłuby, 1988 r.

olej, płótno, 66 x 85 cm, sygnowany na odwrocie: 'ŚWIESZEWSKI'