11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

4. Maciej Rauch | Lot, 2008

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuLot, 2008
Lot, 2008 - 1Lot, 2008 - 2

Maciej Rauch (ur. 1988)

Lot, 2008

olej, płótno, 100 x 130 cm, sygn. l.d.: M. Rauch

Cena wylicytowana
1 500 zł