18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

47. Maciej Rauch | Facilities circus, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Facilities circus, 2016
47
Facilities circus, 2016

Maciej Rauch (ur. 1988)

Facilities circus, 2016

olej, płótno, 61 x 110 cm, sygnowany p.d.: 'M. RAUCH' oraz opisany na odwrocie: '-FACILITIES CIRCUS - MACIEJ RAUCH - ALIEN BOY SERIES - 2016 r.'

2017 – wystawa indywidualna „Alien Boy”, Sfinks700, Sopot
2017 – wystawa indywidualna „Alien Boy”, Cyganeria, Gdynia
2016 – wystawa indywidualna „Alien Boy”, Libation, Sopot
2016 – wystawa indywidualna „Alien Boy”, Dwie Zmiany, Sopot