Varia 38 / 21 października 2020

8. Maciej Nehring | Pejzaż z chatą, 1950 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Pejzaż z chatą, 1950 r.
pejzaz-z-chata-1950-r-maciej-nehring

Maciej Nehring (1901 Warszawa-1977 tamże)

Pejzaż z chatą, 1950 r.

akwarela, papier, 26,5 x 34 cm w świetle oprawy, sygn. i dat. p. d.: Maciej Nehring 50, na odwrocie dedykacja okolicznościowa, autorska: WPanu Mystkowskiemu / Maciej Nehring / Warszawa / 24/XII 50r (ołówkiem)