Aukcja Komiksu i Animacji / 7 lutego 2015

66. Maciej Mazur | Le Bâtard de Kosigan, 2006

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Komiksu i AnimacjiLe Bâtard de Kosigan, 2006
66
Le Bâtard de Kosigan, 2006

Maciej Mazur

Le Bâtard de Kosigan, 2006

plansza komiksowa
tusz, akwarela, papier, 42 x 29,5 cm, sygn. p. d.: Mazur&Cerutti 2006.

Cena wylicytowana
700 zł