76 Aukcja Młodej Sztuki / 10 kwietnia 2019

53. Maciej Maria Wichnowski | Rajski ptak Fabritiusa, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne76 Aukcja Młodej SztukiRajski ptak Fabritiusa, 2018
53
Rajski ptak Fabritiusa, 2018

Maciej Maria Wichnowski

Rajski ptak Fabritiusa, 2018

olej, płótno, 41 x 27 cm, sygn. śr.