78 Aukcja Młodej Sztuki / 25 września 2019

72. Maciej Majewski | Polscy fachowcy lecący tanimi liniami do pracy w UK, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne78 Aukcja Młodej SztukiPolscy fachowcy lecący tanimi liniami do pracy w UK, 2017
72
Polscy fachowcy lecący tanimi liniami do pracy w UK, 2017

Maciej Majewski (ur. 1963)

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie: 2017© „Polscy Fachowcy Lecący Tanimi Liniami do Pracy w UK”- Maciej Majewski