135. Maciej Lachur | Sara

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Sara
135
sara-maciej-lachur-1342590sara-maciej-lachur-1599729

Maciej Lachur (1927 Zagórze – 2007 Otwock)

Sara

olej, płótno, 81 x 54 cm, sygn. l.d.: M.LACHUR, na odwrocie naklejka inwentarzowa z czerwoną okrągłą pieczęcią wywozową i dopiskiem: poz 9, kl III 662/549/69