Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

110. Maciej Lachur | Portret Rabina, 1972 r.

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret Rabina, 1972 r.
110
Portret Rabina, 1972 r.

Maciej Lachur (1927 Zagórze – 2007 Otwock)

Portret Rabina, 1972 r.

olej, płótno, 117 × 61 cm
sygn. i dat. l. d.: LACHUR 1972
na odwrocie opisany: NO 27/MACIEJ LACHUR/PORTRET RABINA/117 X 61/ CM/OLEJ/PŁÓTNO

Cena wylicytowana
16 000 zł