Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

83. Maciej Lachur | Portret kobiety, 1972 r.

aAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Portret kobiety, 1972 r.
83
Portret kobiety, 1972 r.

Maciej Lachur (1927 Zagórze – 2007 Otwock)

Portret kobiety, 1972 r.

olej, płótno, 76 × 60,5 cm sygn. i dat. l. d.: Maciej Lachur 1972 opisany na odwrocie: OLEJ NA PŁÓTNIE/ 76 X 60,5/cm/PORTRET/KOBIETY/ MACIEJ LACHUR/1972