Aukcja Dzieł Sztuki / 25 listopada 2017

107. Maciej Lachur | Kobieta, 1972 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKobieta, 1972 r.
107
Kobieta, 1972 r.

Maciej Lachur (1927 Zagórze – 2007 Otwock)

Kobieta, 1972 r.

olej, płótno, 114 × 73 cm
sygn. dat. l. d.: M. LACHUR 1972

Cena wylicytowana
12 000 zł