64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

65. Maciej Cieśla | Psy i kobiety 6, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiPsy i kobiety 6, 2016
65
Psy i kobiety 6, 2016

Maciej Cieśla

Psy i kobiety 6, 2016

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie