57 Aukcja Młodej Sztuki / 12 lutego 2016

10. Maciej Cieśla | Psy i kobiety 2, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne57 Aukcja Młodej SztukiPsy i kobiety 2, 2015
Psy i kobiety 2, 2015

Maciej Cieśla (ur. 1988 Szczecin)

Psy i kobiety 2, 2015

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł